Forum Rozmowy o naszej szkole Strona Główna

Nowicjusz

Dołączył: 05 Wrz 2018

PostWysłany: Śro 10:49, 26 Wrz 2018    Temat postu: 97

"Znasz jego twarz lepiej niz moja - myslal Smolipaluch - ale nie powiem ci tego. On mi zabral caly swiat, czyja nie mam prawa zabrac mu zony?". Resa wstala, wskazujac reka kilka centymetrow nad glowa.

-Tak. Jest wysoki. Wyzszy ode mnie i od ciebie. - Dlaczego jej nie oklamie? - Tak, ma ciemne

wlosy, ale nie chce juz o tym rozmawiac! - Zdawal sobie sprawe, ze w jego glosie czuc gniew. -

Prosze - chwycil ja za reke i posadzil obok siebie - opowiedz mi lepiej jakas historie. Swieca zaraz

zgasnie, a to swiatlo, ktore nam zostawil Basta, pozwala widziec tylko te przeklete trumny, nie da